Jak dobrać modne obuwie na lato?

Jak lubimy spędzać wakacje?

Jak my, Polacy spędzamy lato? Co lubimy robić najbardziej w porze wakacyjnej, gdy mocno grzeje słońce i czuć z każdej strony beztroskę wakacji? Wszyscy chórem odpowiedzą, że najlepiej spędzić czas na świeżym powietrzu. Wśród pięknej zieleni, kolorowych kwiatów, śpiewu ptaków. Z zimnym napojem, z czereśniami i letnimi warzywami. Większość z nas ma najwspanialsze wspomnienia właśnie z wakacji. Zabawy w dzieciństwie z rówieśnikami do późnych godzin wieczornych. Obozy, wyprawy, kolonie, namioty, biwaki uczące samodzielności i dające powiew wolności. Każdy z nas czeka na ciepłe miesiące, aby móc uchwycić najwięcej promieni słonecznych, ale też móc spędzić czas z rodziną, przyjaciółmi. Nie ma szybszej i lepszej opcji na spontaniczne spotkanie niż trochę kiełbasek, grill i ciepły wieczór. Wspólne grillowanie zorganizowane w jednej chwili czy planowane z wyprzedzeniem może być świetną opcją na długie rozmowy i zasłużony odpoczynek. Nie trzeba daleko wyjeżdżać, szukać wycieczek all inclusive. Ulubione przysmaki, dobre towarzystwo i masa dobrego humoru, da nam wiele radości i wspomnień na długie lata. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że takie ekspresowe imprezy można robić codziennie, a przynajmniej co weekend.

Wygodne obuwie na ogrodowe przyjęcia

Wspólne pikniki, posiadówki, też mogą być pretekstem, aby fajnie i modnie się ubrać. Wygodne szorty, niebanalny T-shirt i lekkie tenisówki, będą nowoczesnym i nietuzinkowym pomysłem na stylizacje do ogrodu. A gdy słońce mocno grzeje, upał nie odpuszcza, wygodę zapewnią nam klapki. Sandały to obuwie, które jednoznacznie kojarzą się nam wszystkim z latem, z ciepłymi miesiącami. Lubimy je za to, iż stopa może czuć się świeżo przez cały dzień, przez wiele godzin w ruchu. Sandały przeważnie posiadają paski, dzięki którym but nie spada, a wtedy szybki marsz czy bieg na autobus nie jest żadnym kłopotem.

W salonie K2 Obuwie można eksperymentować, szukać różnych rozwiązań. Trampki, japonki, klapki, baleriny, sandały. To nasz subiektywny ranking butów najchętniej wybieranych na lato. Podpisz się pod nim lub dopisz swoje ulubione.